Wedstrijdkalender

Mis je een activiteit op de kalender? Mail naar webmaster@leonidas-dovido.nl

oktober 2017

28 oktober 2017

Onderlinge wedstrijden Leonidas-Dovido.

Locatie: Vlaardingen
Onderlinge wedstrijden Leonidas-Dovido.
Meer info

november 2017

25 november 2017

1e districtswedstrijd.

Locatie: Bergschenhoek
Instap en jeugd1 N3 + senioren 2e / 3e divisie.
26 november 2017

1e districtswedstrijd.

Locatie: Bergschenhoek
Instap en jeugd1 N3 + senioren 2e / 3e divisie.

december 2017

09 december 2017

Tuco Meerkamp.

Locatie: Naaldwijk
3e divisie + Junior/senior 4e divisie.
16 december 2017

Tuco Meerkamp.

Locatie: Naaldwijk
4e divisie instap t/m Jeugd2.
16 december 2017

1e districtwedstrijd.

Locatie: Hellevoetsluis
Pupil 1 / 2 N3, Jeugd 1 N4, Jeugd 2 en Junior 3e divisie.
17 december 2017

1e districtwedstrijd.

Locatie: Hellevoetsluis
Pupil 1 / 2 N3, Jeugd 1 N4, Jeugd 2 en Junior 3e divisie.

januari 2018

13 januari 2018

1e voorwedstrijd jongtalenten.

Locatie: Nog onbekend
Voorselectie.
14 januari 2018

1e voorwedstrijd jongtalenten.

Locatie: Nog onbekend
Voorselectie.
20 januari 2018

2e districtswedstrijd.

Locatie: Sliedrecht
Pupil 1 / 2 N3, jeugd 1 N4 + Jeugd2 en Junioren 3e divisie.
21 januari 2018

2e districtswedstrijd.

Locatie: Sliedrecht
Instap en jeugd1 N3 + Senioren 2e / 3e divisie.

februari 2018

03 februari 2018

Districtswedstrijd.

Locatie: Hellevoetsluis
Instap t/m Senioren 4e divisie + instap N3.
04 februari 2018

Districtswedstrijd.

Locatie: Hellevoetsluis
Instap t/m Senioren 4e divisie + instap N3.
10 februari 2018

2e districtswedstrijd.

Locatie: Den Haag
Pupil 1 / 2 N3, jeugd 1 N4 + Jeugd2 en Junioren 3e divisie.
11 februari 2018

2e districtswedstrijd.

Locatie: Den Haag
Pupil 1 / 2 N3, jeugd 1 N4 + Jeugd2 en Junioren 3e divisie.
17 februari 2018

Districtswedstrijd.

Locatie: Den Haag
Instap N3.
18 februari 2018

Districtswedstrijd.

Locatie: Den Haag
Instap N3.

maart 2018

10 maart 2018

Uitloop 4e divisie + districtsfinale N3.

Locatie: Woerden
???? + Instap N3
11 maart 2018

Uitloop 4e divisie + districtsfinale N3.

Locatie: Woerden
???? + Instap N3.
17 maart 2018

Districtsfinale.

Locatie: Woerden
Pupil 1/2 N3, Jeugd 1 N4 + Jeugd2 t/m Senior 3e divisie.
18 maart 2018

Toestelfinales.

Locatie: Woerden
Pupil 1/2 N3, Jeugd 1 N4 + Jeugd2 t/m Senior 3e divisie.
24 maart 2018

Recreanten wedstrijden.

Locatie: De Lier
Recreanten wedstrijden, de Lier.

april 2018

07 april 2018

TUCO Toestel.

Locatie: Naaldwijk
Instap t/m senior 3e div + junior/senior 4e divisie.
14 april 2018

2e voorwedstrijd jongtalenten.

Locatie: Nog onbekend
Voorselectie.
15 april 2018

2e voorwedstrijd jongtalenten.

Locatie: Nog onbekend
Voorselectie.
21 april 2018

TUCO Toestel.

Locatie: Naaldwijk
Instap t/m Jeugd 2 4e divisie

mei 2018

12 mei 2018

Jongtalent Finale.

Locatie: Barendrecht
Voorselectie.
26 mei 2018

Districtsfinale.

Locatie: Woerden
Instap t/m senior 4e divisie.
27 mei 2018

Toestelfinale.

Locatie: Woerden
Pupil 1 t/m senior 4e divisie.

juni 2018

16 juni 2018

Districtsfinale.

Locatie: Woerden
Instap D1
17 juni 2018

Districtsfinale.

Locatie: Woerden
Instap D1
30 juni 2018

Groeps springwedstrijden.

Locatie: Naaldwijk
Groeps springwedstijden, de Pijl Naaldwijk.
Onze sponsors
Onze partners
Onze "dikke" vrienden