Lesrooster

RECREATIE:

Holy-Noord – Lissabonweg:

Maandag 17:00 – 18:00 uur Meisjes 6 – 9 jaar Hannah
Maandag 18:00 – 19:00 uur Meisjes 9 – 12 jaar Hannah

 

Holy-Noord – Baarnhoeve:

Maandag 20:00 – 21:00 uur Dames (les zonder toestellen) Janny Vermeij

 

Centrum – Thorbeckestraat:

Woensdag 19:30 – 20:30 uur Dames (les zonder toestellen) Janny Vermeij

 

Holy-Noord – Kruidenpad:

Woensdag 13:45 – 14:45 uur Nijntje beweegdiploma 3 – 4 jaar (kleutergym) Riet Kleinschmidt
Woensdag 14:45 – 15:45 uur Nijntje beweegdiploma 5 – 6 jaar (kleutergym) Riet Kleinschmidt
Woensdag 15:45 – 16:45 uur Meisjes 7 – 8 jaar Riet Kleinschmidt
Woensdag 16:45 – 17:45 uur Meisjes 8+ Riet Kleinschmidt
Woensdag 16:45 – 17:45 Jongens 7+ Noa Schuchhard
Woensdag 20:00 – 21:00 uur Dames Regine Schuchhard

 

SELECTIE / RECREATIE:

Holy-Zuid – Turnhal Vlaardingen:

Maandag 17:00 – 19:00 uur Onderbouw 5e divisie
Maandag 17:00 – 19:00 uur Bovenbouw 5e divisie
Dinsdag 16:00 – 18:30 uur Voorselectie
Dinsdag 16:00 – 19:00 uur Onderbouw 3e divisie 4e divisie op uitnodiging
Dinsdag 18:00 – 21:00 uur Bovenbouw 3e divisie
Woensdag 13:30 – 14:30 recreatie meisjes 6 – 9 jaar
Woensdag 14:30 – 15:30 recreatie meisjes 9 -12 jaar
Woensdag 16:00 – 18.30 uur Onderbouw 3e divisie
Donderdag 16:00 – 18:00 uur Onderbouw 4e
Donderdag 17:00 – 19:00 uur Onderbouw 5e divisie
Donderdag 17:00 – 19:00 uur Bovenbouw 5e divisie
Donderdag 17:30 – 20:00 uur Bovenbouw 3e + 4e divisie
Donderdag 19:30 – 20:30 uur Meisjes 12 – 16 jaar
Donderdag 20:30 – 21:30 uur Dames (les met toestellen)
Vrijdag 16:00 – 19:00 uur Onderbouw 3e divisie
Vrijdag 18:00 – 21:00 uur Bovenbouw 3e divisie
Zaterdag 08:30 – 11:00 uur Onder- + bovenbouw 4e divisie
Zaterdag 09:00 – 11:00 Voorselectie
 Zondag 09:30 – 13:30 uur  Onderbouw 3e divisie

 

Trainingstijden en dagen kunnen nog wijzigen. Dit zal via de leiding worden doorgegeven.

 

Contactpersonen:

Voorselectie: Sandrine van Haren

3e divisie onderbouw: Lisanne Wietsma

4e divisie onderbouw: Renate Durinck

3e/4e divisie bovenbouw: Larissa Frehe

5e divisie:

 

Technische ondersteuning: Bianca Mulder

Choreografie: Larissa Frehe en Tess Groenhorst

 

Let op: Door wedstrijden kunnen de trainingstijden afwijken.

 

Onze sponsors
Onze partners
Onze "dikke" vrienden