Wedstrijdkalender

Mis je een activiteit op de kalender? Mail naar webmaster@leonidas-dovido.nl

juni 2018

16 juni 2018

Open Hoekse.

Locatie: Hoek van Holland
Derde divisie onderbouw.
Meer info
14 juni 2018

ALV 2018.

Locatie: 20.00 uur
ALV 14 juni 2018, aanvang 20.00 uur in het gebouw van de Wijkvereniging Indische Buurt, Floreslaan 41, 3131 NA  Vlaardingen. .  
Meer info

mei 2018

27 mei 2018

Toestelfinale.

Locatie: Amsterdam
Pupil 1 t/m senior 4e divisie.
Meer info
26 mei 2018

Districtsfinale.

Locatie: Amsterdam
Instap t/m senior 4e divisie.
Meer info
12 mei 2018

Jongtalent Finale.

Locatie: Barendrecht
Voorselectie.
Meer info

april 2018

25 april 2018

Beweegdiploma.

Locatie: Kruidenpad
De jaarlijkse uitreiking van de beweegdiploma komt er weer aan.
Meer info
21 april 2018

TUCO Toestel.

Locatie: Maassluis
Instap t/m Jeugd 2 4e divisie
Meer info
14 april 2018

2e voorwedstrijd jongtalenten.

Locatie: Barendrecht
Voorselectie. ronde 2 Groep 2- brug  57 Liz de Krieger voor-instap D Leonidas-Dovido   58 Reyshalin Giel voor-instap D Leonidas-Dovido   59 Jas...
Meer info
07 april 2018

TUCO Toestel.

Locatie: Naaldwijk
Instap t/m senior 3e div + junior/senior 4e divisie.
Meer info

maart 2018

24 maart 2018

Recreanten wedstrijden.

Locatie: De Lier
Recreanten wedstrijden, De Lier.
Meer info
18 maart 2018

Toestelfinales.

Locatie: Amsterdam
102 Meinke Pons G.V. LEONIDAS-DOVIDO VLAARDINGEN 3e Jeugd 2 E Medaille groep 5  
Meer info
17 maart 2018

Districtsfinale.

Locatie: Amsterdam
71 Evy van der Sar G.V. LEONIDAS-DOVIDO VLAAR – Pupil-2 N3 111 Meinke Pons G.V. LEONIDAS-DOVIDO VLAAR 3e Jeugd-2 E 133 Julia Oorthuis G.V. LEONI...
Meer info
12 maart 2018

Bijzondere algemene ledenvergadering.

Locatie: Vlaardingen
Het bestuur van de gymnastiekvereniging ‘Leonidas-Dovido’ heeft het genoegen leden en ouders van jeugdleden uit te nodigen tot het bijwonen van ee...
Meer info
10 maart 2018

Uitloop 4e divisie + districtsfinale N3.

Locatie: Woerden
DF Instap N3 en Rayon wedstrijd 4e div. Junior E District ZH en Rayon ZH-Noord Woerden 10-mrt-2018 Groep 2 10 Filijne Kal  
Meer info

februari 2018

11 februari 2018

2e districtswedstrijd.

Locatie: Den Haag
Pupil 1 / 2 N3, jeugd 1 N4 + Jeugd2 en Junioren 3e divisie.
Meer info
10 februari 2018

2e districtswedstrijd.

Locatie: Den Haag
Pupil 1 / 2 N3, jeugd 1 N4 + Jeugd2 en Junioren 3e divisie.
Meer info
04 februari 2018

Districtswedstrijd.

Locatie: Hellevoetsluis
Instap t/m Senioren 4e divisie + instap N3.
Meer info
03 februari 2018

Districtswedstrijd.

Locatie: Hellevoetsluis
Instap t/m Senioren 4e divisie + instap N3.
Meer info

januari 2018

21 januari 2018

2e districtswedstrijd.

Locatie: Sliedrecht
Instap en jeugd1 N3 + Senioren 2e / 3e divisie.
Meer info
20 januari 2018

2e districtswedstrijd.

Locatie: Sliedrecht
Pupil 1 / 2 N3, jeugd 1 N4 + Jeugd2 en Junioren 3e divisie.
Meer info

december 2017

17 december 2017

1e districtwedstrijd.

Locatie: Hellevoetsluis
Pupil 1 / 2 N3, Jeugd 1 N4, Jeugd 2 en Junior 3e divisie.
Meer info
16 december 2017

Tuco Meerkamp.

Locatie: Naaldwijk
4e divisie instap t/m Jeugd2.
Meer info
16 december 2017

1e districtwedstrijd.

Locatie: Hellevoetsluis
Pupil 1 / 2 N3, Jeugd 1 N4, Jeugd 2 en Junior 3e divisie.
Meer info
09 december 2017

Tuco Meerkamp.

Locatie: Naaldwijk
3e divisie + Junior/senior 4e divisie.
Meer info

november 2017

26 november 2017

1e districtswedstrijd.

Locatie: Bergschenhoek
Instap en jeugd1 N3 + senioren 2e / 3e divisie.
Meer info
25 november 2017

1e districtswedstrijd.

Locatie: Bergschenhoek
Instap en jeugd1 N3 + senioren 2e / 3e divisie.
Meer info

oktober 2017

28 oktober 2017

Onderlinge wedstrijden Leonidas-Dovido.

Locatie: Vlaardingen
Onderlinge wedstrijden Leonidas-Dovido.
Meer info
Onze sponsors
Onze partners
Onze "dikke" vrienden