Lesrooster

Recratie:
 
Holy-Noord – Lissabonweg:
Maandag 17:00 – 18:00 uur Meisjes 6 – 9 jaar Hannah Vol
Maandag 18:00 – 19:00 uur Meisjes 9 – 12 jaar Hannah
 
Holy-Noord – Baarnhoeve:
Maandag 20:00 – 21:00 uur Dames
(les zonder toestellen)
Janny Vermeij
Centrum – Thorbeckestraat:
Woensdag 19:30 – 20:30 uur Dames
(les zonder toestellen)
Janny Vermeij
Holy-Noord – Kruidenpad:
Woensdag 13:45 – 14:45 uur Nijntje beweegdiploma 3 – 4 jaar (kleutergym) Riet Kleinschmidt
Woensdag 14:45 – 15:45 uur Nijntje beweegdiploma 5 – 6 jaar (kleutergym) Riet Kleinschmidt
Woensdag 15:45 – 16:45 uur Meisjes 7 – 8 jaar Riet Kleinschmidt
Woensdag 16:45 – 17:45 uur Meisjes 8+ Riet Kleinschmidt
Woensdag 16:45 – 17:45 Jongens 7+ Noa Schuchhard
Woensdag 20:00 – 21:00 Dames Regine Schuchhard
 
 
SELECTIE / RECREATIE:
Holy-Zuid – Turnhal Vlaardingen:
Maandag 16:30 – 18:30 uur Onderbouw 5e divisie Noa Schuchhard
Maandag 17:00 – 19:00 uur Bovenbouw 5e divisie Lisa de Jong
Dinsdag 16:00 – 18:30 uur Voorselectie + Instap Tess Groenhorst
Dinsdag 16:00 – 19:00 uur Onderbouw 3e divisie Naomi Horik
Dinsdag 18:00 – 20:30 uur Bovenbouw 4e divisie Lara Twigt
Woensdag 18:00 – 21:00 uur Bovenbouw 3e divisie Larissa Frehe
Woensdag 13:30 – 14:30 uur Recreatie meisjes 6 – 9 jaar Regine Schuchhard
Woensdag 14:30 – 15:30 uur Recreatie meisjes 9 -12 jaar Regine Schuchhard
Woensdag 16:00 – 18.30 uur Onderbouw 3e divisie Naomi Horik
Donderdag 17:00 – 19:00 uur Onderbouw 5e divisie Regine Schuchhard
Donderdag 17:00 – 19:00 uur Bovenbouw 5e divisie Regine Schuchhard
Donderdag 17:00 – 19:30 uur Onderbouw 4e divisie Lynn Kruithof
Donderdag 17:30 – 20:00 uur Bovenbouw 3e Larissa Frehe
Donderdag 19:30 – 20:30 uur Meisjes 12 – 16 jaar Linda Bronius
Donderdag 20:30 – 21:30 uur Dames (les met toestellen) Linda Bronius
Vrijdag 16:00 – 19:00 uur Onderbouw 3e divisie Naomi Horik
Vrijdag 18:00 – 21:00 uur Bovenbouw 3e divisie Larissa Frehe
Zaterdag 08:30 – 11:00 uur Onderbouw 4e divisie Janneke van der Weerd
Zaterdag 08:30 – 11:00 uur Bovenbouw 4e divisie Lara Twigt
Zaterdag 09:00 – 11:00 uur Voorselectie Tess en Sandrine
Voorselectie: Sandrine van Haren
3e/4e divisie onderbouw: Naomi Horik
3e/4e divisie bovenbouw: Larissa Frehe
5e divisie: Regine Schuchhard
Technische ondersteuning: Bianca Mulder
n
Choreografie: Larissa Frehe en Tess Groenhorst

                           

                        Let op: Door wedstrijden kunnen de trainingstijden afwijken.

Onze sponsors
Onze partners
Onze "dikke" vrienden